تبلیغات
WWW.ABI-NEWS.COM - حجازى: حالا كه بهترین مدیرعامل ۱۰۰ سال اخیر به استقلال برگشته، خیالمان راحت است!
چهارشنبه 1389/04/23

حجازى: حالا كه بهترین مدیرعامل ۱۰۰ سال اخیر به استقلال برگشته، خیالمان راحت است!

• نوشته شده توسط: سجاد م

۳۰ سال است ۱۰۰ هزار تومان از فدراسیون طلب دارم
ناصر حجازى هنوز هم بابت اتفاقات گذشته از على فتح الله زاده ناراحت است. این پیشكسوت باشگاه استقلال معتقد است در این سال ها هرچه ضربه خورده از طرف دوست و یار سابق خود است. گفت وگو با وى را بخوانید: ناصر حجازى هنوز هم بابت اتفاقات گذشته از على فتح الله زاده ناراحت است. این پیشكسوت باشگاه استقلال معتقد است در این سال ها هرچه ضربه خورده از طرف دوست و یار سابق خود است. گفت وگو با وى را بخوانید:
• چه زمانى به اسلواكى برمى گردید؟
- اگر قرار شود به اسلواكى بروم چند هفته دیگر خواهد بود. حدود ۲ هفته پیش كه رفته بودم خیلى از بازیكنان تیم را ترك كرده بودند. البته چند بازیكن گرفتیم اما حداقل به ۶ ، ۷ نفر دیگر احتیاج داریم. اگر تیم تقویت نشود و به این شكل فصل را شروع كند خداى ناكرده ممكن است به دسته دوم سقوط كند. آن وقت مى نویسند حجازى دى استرادا را دسته دومى كرد. استقلال رشت كه فقیرترین تیم ایران بود را یك فصل در لیگ حفظ كردم و سال دوم سقوط كرد نوشتند كه حجازى تیم را برد دسته دوم. اما چند مربى هستند كه یك تیم را مى برند دسته اول و سال بعد دوباره یك تیم جدید مى گیرند. از این تیم به آن تیم مى روند.
• گویا برخى از مربیان خوش شانس هستند؟
- نه ربطى به شانس ندارد. همه چیز به خاطر رابطه است. ۶ ۷، مدیرعامل هستند كه مدام از این تیم به آن مى چرخند. از مشهد به تبریز
مى روند. از تبریز به اصفهان مى روند. خلاصه از این باشگاه به آن باشگاه
مى روند و از این شهر به شهر دیگر.
• اخلاق خاص شما باعث مى شود مدیران عامل باشگاه ها سراغتان نیایند؟
- من از ابتدا اینطور زندگى كرده ام. كم خوردم اما سرم بالاست. از هیچ كس خورده و برده ندارم و كسى هم از من آتو ندارد. قبلا هم كه گفتم اگر منشورى شوم به ما هم تیم مى دهند.
• بعید نیست به خاطر مصاحبه هایى كه انجام مى دهید منشورى هم شوید.
- هنوز منشورى ها را هم اعلام نكرده اند. عزیزمحمدى گفته بود۶ ، ۷ منشورى داریم. من ترسى از این حرف ها ندارم، اگر نگذارند اینجا حرف بزنم به خارج مى روم و در آنجا حرف هایم را مى زنم.
• ماجراى عضویت شما در هیات مدیره باشگاه استقلال به كجا رسید؟
- هیات مدیره كه هیچ من مدیرعامل استقلال هم نمى شوم. از سازمان و نزدیكان سعیدلو به من گفتند شما به استقلال بیا حتى اگر مى خواهى مدیرعامل باش اما در جواب گفتم شما كسى را مدیرعامل مى كنید كه از خودتان باشد. مدیرعامل باید در سازمان بنشیند و براى گرفتن پول التماس كند اما من اهل گدایى و التماس براى پول گرفتن نیستم. مدیرعامل كسى مى شود كه با آنها ارتباط داشته باشد.
• اخبار استقلال را پیگیرى مى كنید؟
- دیگر زیاد دنبال نمى كنم و مثل سابق نیست. به هر حال فتح الله زاده كه بهترین مدیرعامل ۱۰۰ سال اخیر ایران بود به تیم برگشته و خیال من راحت است! ایشان لیدرها را هم در كنترل دارند و همه چیز خوب است. آدم متاسف مى شود وقتى مى شنود كه یك مدیرعامل مى گوید لیدرها را تحت كنترل و اختیار دارم.
• مگر شما با فتح الله زاده آشتى نكردید؟
- نه آشتى نكردیم. اگر آشتى بود دست در گردن هم مى انداختیم نه اینكه از پشت سر عكس بگیرند. وقتى دوبار از این آدم ضربه خوردم نباید بار سوم برسد. فتح الله زاده صداقت ندارد و راستگو نیست. یك ساعت با یك نفر صحبت مى كند و قول و قرار مى گذارد و یك ساعت بعد با ۴ نفر دیگر. آخر سر هم ۱۸۰ درجه مى چرخد و رنگ عوض مى كند و همه آن آدم ها را سر كار مى گذارد. قبل از این هم گفته بودم فتح الله زاده با همه هست و با هیچ كس نیست.
• هنوز بابت اتفاقات لیگ هفته حرفه اى از فتح الله زاده ناراحت هستید؟
- ناراحت نیستم. او را به خدا واگذار كردم. خدا مى داند براى آنكه خودش باشد و بماند چند نفر را نابود كرد. البته من كه نابود نشدم و نابود شدنى هم نیستم. همین كه مردم به من محبت دارند و هر روز از روزنامه و سایت هاى ایران و حتى خارجى با من تماس مى گیرند خودش همه چیز را ثابت مى كنند. بدون آنكه مقام و ثروتى داشته باشم مورد لطف و محبت مردم ورسانه ها قرار دارم.
• انتقادهایى هم از قول شما در مورد اردوى اتریش تیم ملى مطرح شده بود؟
- گفته بودم تیم ملى براى رفتن به اتریش مى توانست راحت ترین راه را انتخاب كند و مستقیم به وین برود. چندبار به اتریش رفتم و مى دانم شرایط چگونه است. اما آقایان مسیرى را انتخاب كردند كه در آن پول باشد. جاى پرواز مستقیم، به فرانكفورت رفتند تا از آن طریق به اتریش بروند. حتما پول و سودى در این كار بوده كه راه مستقیم را كج كردند. اگر چیزى تویش نبود كه این مسیر را انتخاب نمى كردند.
• گویا اصغر حاجیلو از شما دعوت كرده تا میهمان تیم ملى در اتریش باشید؟
- به من گفت بیا. گفتم اگر بخواهد به اتریش بیایم با پول خودم مى آیم نه خرج تیم ملى و بیت المال. آقایان ۳۰ سال من را كنار گذاشتند حالا مى خواهند برایم در كنار تیم ملى اتاق بگیرند. جاى این كارها طلب من كه ۳۰ سال از آن مى گذرد را پرداخت كنند. از آن موقع ۱۰۰ هزار تومان مى خواهم.
• خبر دارید كه دعواى پورحیدرى و قلعه نویى هم دوباره اوج گرفته است؟
- فوتبال ما شده فوتبال كوچولوها و كوتوله ها. پورحیدرى خودش باید جواب آقا كوچولو را بدهد. من چون ریگى به كفش ندارم هر كس علیه من صحبت كند جوابش را مى دهم. این آقا ۱۲ سال پیشتر دستیار من بود. همه چهره او را به خاطر دارند. قبلاً هم گفتم در آینه یك نگاه به خودش بیندازد تا این تفاوت را خودش هم بفهمد

نظرات() 

خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا

www buy viagra online
یکشنبه 1398/03/19 22:25

Appreciate this post. Will try it out.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر